Szczegóły oferty

Toruń

Toruń

Obiekt - sprzedaż 1 600 000 PLN 842,99PLN/m 2
1898 m2  1982 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Całkowicie zagospodarowana nieruchomość składająca się z budynku magazynowo-biurowego oraz budynku garażowego. Wjazd bezpośrednio z drogi krajowej nr 15. Część biurowa ogrzewana z własnej, nowoczesnej kotłowni olejowej. Budynek o konstrukcji stalowej, ściany murowane, dach z ze stalowej, ocieplonej, płyty warstwowej, okna PCV. Działające instalacje p.poż oraz monitoring. Wysokość hali 4 m. Po obu stronach budynku rampy załadowcze z zadaszeniem pozwalające na wyładunek lub załadunek z ciągnika siodłowego. Budynek garażowy z 3 oddzielnymi boksami, murowany.
Grunt w użytkowaniu wieczystym.
Nieruchomość położona jest na terenie dla którego nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Torunia jest to obszar przewidywany na zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.
Lokalizacja oferty

m2 Group Sp. z o.o.

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest m2 Group Sp. z o.o. z siedzibą przy Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@m2group.pl… czytaj więcej