Szczegóły oferty

Kraków, ul. Podgórska

Kraków, ul. Podgórska

Mieszkanie - sprzedaż 520 000 PLN 11 794,06PLN/m 2
44.09 m2  Pokoje: 2 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż dwupokojowy apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0

Wiślane Tarasy 2.0 to kompleks, w którego skład wchodzi pięć budynków o futurystycznej i zaokrąglonej formie geometrycznej. Inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz sąsiadującej Wisły i znakomicie korespondują z oryginalnie zaaranżowaną zielenią i małą architekturą zaprojektowaną wokół budynków.

Wiślane Tarasy 2.0 to nie tylko apartamenty. To pionierski sposób myślenia o mieszkaniach oraz o inwestycji jako "samowystarczalnej" całości, swoim kształtem, sposobem wykończenia i zagospodarowania nawiązują stylem do architektury największych światowych metropolii, jednocześnie stanowiąc enklawę spokoju i dobrego smaku wśród tętniącego życiem Krakowa.

Lokal o powierzchni 44.09 m2 usytuowany jest na 5 piętrze.

Wysoki standard wykończenia budynku.
Elewacja wykończona szkłem, aluminium, kamieniem oraz szlachetnym tynkiem.
System bezpieczeństwa inwestycji obejmuje: kontrolowane strefy wjazdu, kontrolowane strefy dostępu, system inteligentnego klucza, całodobowy monitoring oraz ochrona 24h oraz wydzielone strefy ruchu pieszego.
W ramach strefy mieszkańca na osiedlu funcjonować będzie dwukondygnacyjne lobby z usługami concierge, sala wielofunkcyjna do wynajęcia.
Do dyspozycji przyszłych mieszkańców dostepna będzie piwniczka na wina, mini cygaro club, klub dla dzieci oraz wózkownia/rowerownia.
Na terenie osiedla powstanie także kompleks rekreacyjno-sportowy, a w nim basen, sauna, siłownia, jacuzzi.
Na uwagę zasługuje starannie zaprojektowana zielona strefa wypoczynku, z podświetlanymi aluminiowymi konstrukcjami, porośniętymi pnaczami, żywe ogrody wertykalne oraz fontanny w formie gejzerów i kul.
Na terenie osiedla znajdą się także modernistyczne rzeźby a także "stalowe drzewa" porośnięte specjalnie dobraną roślinnością, inspirowane "Podniebnym lasem" z Singapuru. W wybranych strefach zostanie zastosowana metoda haloterapii - z zaprojektowanych konstrukcji będzie rozpylany suchy aerozol solny, tworząc specyficzny leczniczy mikroklimat. Całość w otoczeniu zieleni.

Sam apartament przeprojektowano z jednopokojowego na lokal dwupokojowy. Zmiany zostały uzgodnione i wprowadzone przez dewelopera na etapie budowy. Przewidziano tu strefę dzienną z aneksem kuchennym oraz niewielką sypialnię. Całość dopełnia imponujacy widok z okien.
Z salonu wyjscie na zadaszony "taras.
Projekt wnętrza stworzonego przez prestiżowe studio Piotra Paradowskiego w cenie.

Miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym płatne dodatkowo 50 000 zł.

DOSKONAŁA LOKATA KAPITAŁU.
Idealne pod wynajem.

Mieszkanie do odbioru w marzec/kwiecień 2019.

Renata Cimaszewska

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest m2 Group Sp. z o.o. z siedzibą przy Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@m2group.pl… czytaj więcej