Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, Floriana Znanieckiego

Warszawa, Praga-Południe, Floriana Znanieckiego

Mieszkanie - sprzedaż 699 000 PLN 6 110,14PLN/m 2
114.4 m2  Pokoje: 4 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Niezwykle przestronne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Znanieckiego na Gocławiu, będącym jedną z najatrakcyjniejszych części Pragi Południe. Oferowany lokal znajduje się w bardzo zadbanym budynku wybudowanym w tzw. nowej technologii, na początku lat 2000-nych. Obiekt ten posiada, czyste i pachnące klatki schodowe, dużą windę, garaż podziemny, chroniony parking zewnętrzny, jest położony na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, zlokalizowanym w spokojnej części Gocławia.

Stąd wszędzie jest blisko. Nieopodal przebiega, Trasa Siekierkowska (której w mieszkaniu prawie nie słychać), równie niedaleko wiedzie ulica Wał Miedzeszyński, którymi bardzo łatwo, nawet w godzinach szczytu, można dostać się zarówno na drugą stronę Wisły jak i do ścisłego centrum Warszawy. Obecnie dojazd do wspomnianych lokalizacji, który należy określić jako bardzo przyzwoity, możliwy jest Mostem Siekierkowskim (w odległości ok.0,6 km), Mostem Łazienkowskim (w odległości ok.5 km) lub mostem Poniatowskiego (w odległości ok.7km). Jest bardzo dobrze, a sytuacja ta w najbliższym czasie ulegnie licznym zmianom, a każda z nich będzie zmianą na lepsze(!). Do 2021 roku powstanie ośmiopasmowy Most Południowy łączący Wawer z Wilanowem. Most stanowić będzie fragment ekspresowej obwodnicy Warszawy (trasa S2). Dzięki temu ruch na wymienionych trasach z pewnością się rozładuje, a co za tym idzie znacznie przyśpieszy się czas dojazdu w każdym kierunku. Jeśli chodzi o komunikację publiczną to bardzo blisko znajdują się przystanki autobusowe, oraz pętla autobusowa z liniami przyśpieszonymi, które w ok. 20 minut dowiozą nas do ścisłego Centrum. W promieniu około 1km znajdują się wszystkie niezbędne punkty usługowo handlowe oraz placówki oświatowe dla dzieci i młodzieży. Okolica ta w racji bliskości Wisły daje także ogromne możliwości rekreacyjne zachęcając do spacerów czy wycieczek rowerowych licznymi dróżkami, ścieżkami i wyznaczonymi trasami rowerowymi przebiegającymi po okolicznych terenach zielonych.

Przedmiotowe mieszkanie jest bardzo plastyczne i posiada ogromny potencjał. Obecnie składa się z ogromnego salonu z wyjściem na bardzo dużą, zabudowaną loggię w formie tarasu, dwóch sypialni, jadalni, kuchni, łazienki z dużą wanną i kabiną prysznicową, oddzielnego wc i sporego przedpokoju. Dla osób potrzebujących dużego, przestronnego i bardzo komfortowego mieszkania ta oferta jest wręcz idealna. Warto jednak zauważyć, że nie jest to jedyna możliwa forma jego wykorzystania, a opisany wyżej układ można dowolnie modyfikować.

Bardzo ciekawa oferta, nad którą po prostu warto się zastanowić. Szczerze polecam i zapraszam do oglądania.
Lokalizacja oferty

m2 Group Sp. z o.o.

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest m2 Group Sp. z o.o. z siedzibą przy Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@m2group.pl… czytaj więcej