Szczegóły oferty

Zawiszyn

Zawiszyn

Działka - sprzedaż 40 000 PLN 26,67PLN/m 2
 / 1500 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta położona na skraju dużego obszaru leśnego [wł. Lasy Państwowe].
Szerokość: ok. 33m, długość ok.44
Złącze kablowe (energia elektryczna) w odległości około 100m.
Złącze wodne w odległości ok. 200m / studnia głębinowa
Działka oddalona ok. 50km od Warszawy, położona jest w odległości ok. 250m od drogi krajowej nr 50. Droga ekspresowa łącząca Marki z Wyszkowem w odległości ok. 13 km. Możliwy również dojazd drogą przez Jadów, Urle, od strony Radzymina.
Dojazd do działki drogą asfaltową prowadzącą do znanej miejscowości wypoczynkowej Urle (w odległości ok. 3.5km) oraz drogą polną o długości 50m.
Działka znajduje się w czystej okolicy, charakteryzującej się wspaniałym krajobrazem, w bliskości Nadbużańskiego Parku Narodowego objętym programem "Natura 2000", oraz rzeki Liwiec znajdującej się w odległości około 600m.

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) działka ma status :
- budowlanej, z przeznaczeniem na usługi wolnostojące (maks. 2 kondygnacje), i/ lub budynek mieszkalny właściciela (maks. 2 kondygnacje + poddasze użytkowe).

Przedmiotowa działka stanowi część planowanego, małego osiedla składającego się z ośmiu działek - siedmiu niezależnych działek budowlanych i jednej stanowiącej drogę wewnętrzną - dojazdową z zatokami manewrowymi.

Powierzchnia biologicznie czynna każdej z działek jest nie mniejsza niż 40 %.
Działka jest wolna od jakichkolwiek obciążeń.

Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie umożliwiająca nie tylko samodzielne zamieszkanie ale także przeprowadzenie inwestycji np. budowę pensjonatu, zajazdu, gospody itp.

Istnieje możliwość zakupu kilku działek.

Dla zainteresowanego wszystkimi ośmioma działkami SUPER OFERTA - łączna cena za wszystko to 249.000zł.

Bardzo ciekawa oferta. Serdecznie zapraszam do współpracy.
Lokalizacja oferty

m2 Group Sp. z o.o.

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest m2 Group Sp. z o.o. z siedzibą przy Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@m2group.pl… czytaj więcej